Login
O InstitutuAktuálně

Kurz č. 6: Vzdělávání pedagogických pracovníků v mentoringu

Kurz určený vedoucím pedagogickým pracovníkům je zaměřen na teorii a praktickou aplikaci mentoringových intervencí – poskytování profesní, studijní a osobnostní podpory a poradenství, předávání vědomostí a dovedností pracovníkům služebně mladším s cílem usnadnit jim komplexní osobnostní, edukativní a profesní rozvoj. Kurz lze využít jako podporu řešení projektu EU peníze středním školám v oblasti následujících klíčových aktivit:
•    VIII/1 – Podpora kvality výuky ve třídě – externí mentoring,
•    VIII/3 – Vzdělávání pedagogických pracovníků v mentoringu.

Počet hodin: celkem 20 vyučovacích hodin (ubytování a stravování je zahrnuto v ceně).
Časový plán: dvoudenní kurz: 1. den 12:00–21:00 (čtvrtek), 2. den 8:00–16:30 (pátek).
Termíny:
11.–12. 4. 2013 (čtvrtek + pátek, uzávěrka přihlášek 29. 3. 2013).
Místo konání:  Bakov nad JizerouZvířetice, Famoz club (bezbariérové vzdělávací a relaxační centrum v Pojizeří, na okraji Českého ráje, přepravu účastníků od stanice dálkové dopravy lze zajistit po předchozí dohodě).
Cena kurzu: 4.900 Kč. V ceně je zahrnuta výuka, vzdělávací materiály pro studující, ubytování a stravování a případně přeprava do místa konání kurzu od stanice dálkové hromadné dopravy v Bakově nad Jizerou nebo v Mladé Boleslavi a zpět (nutno dohodnout předem e-mailem!).
Úhrada školného: Platby zasílejte na účet ISPS č. ú. 2300117672, kód banky 2010. V případě, že vyžadujete vystavení faktury, uveďte údaje potřebné pro fakturaci na přihlášce. Jako variabilní symbol uvádějte buď IZO školy, nebo IČ odběratele, nebo přidělte vlastní, který shodně uveďte také na přihlášce.
Akreditace: Vzdělávací akce akreditovaná v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků:

Leták na vzdělávací akci ke stažení ve formátu pdf
Soubory ke stažení: přihláška na vzdělávací akci ve formátu vhodném k prohlížení pdf je zdea ve formátu vhodném pro úpravy doc je zde.


Redakční systém a webdesign: Aleš Kozák© 2011